www.cvonline.hu

Csomagoló - elszedő

  • Company_icon Eisberg Hungary Kft
  • Location_icon Gyál, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

CSOMAGOLÓ - ELSZEDŐ

FELADATAINK:

  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése, kartonokba, ládákba történő helyezése és készáruraktárba szállítása.
  • Fémdetektor (kritikus szabályozási pont) felelősségteljes kezelése az előírásoknak megfelelően és rögzítése a minőségbiztosítási rendszer kapcsolódó dokumentumain.
  • Hibás csomagok (rossz dátum, felirat, levél becsípődés, hegesztési hibák, nyersanyagproblémák) kiszűrése.
  • A megtelt raklapok készáruraktárba történő szállítása, üres göngyöleg előkészítése az elszedők számra.
  • CSB vállalatirányítási rendszer használata.

A JÓ ELSZEDŐ MUNKATÁRS:

  • Rugalmas
  • Nyitott gondolkodású

Mottónk: „Dinamizmus, lendület, jó hangulat! Nálunk erről szól a mindennapi munka!”

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Színlátás, éleslátás/korrigált éleslátás
  • Írás-olvasás
  • Alapvető számolási készségek
  • Megfelelő állóképesség

MUNKAIDŐ:

  • 2 műszak: 07:00-16:00 és 16:00- 01:00 óráig

KÍNÁLUNK:

  • HAVI NETTÓ BÉR: 190 000 Ft, (mely 8000 Ft cafetriát tartalmaz).
  • Munkába járás támogatása (15 Ft/km), bérlet támogatás
Helyek Gyál
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre