Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Magyarország legnagyobb játék webáruházához keresünk diákokat. A JátékNet csapata 2005 óta dolgozik azon, hogy mosolyt varázsoljon a gyermekek arcára – közel 10 000-féle, raktárunkban lévő játék között válogathatnak a vásárlók, amelyeket akár már másnapra házhoz is szállítanak.

Feladatok:

  • Az áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása, szortírozása
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Betöltött 16. életév
  • Teljes műszak vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, alkalmanként hétvégén is, a megadott műszakokban
  • 6:00-14:30 vagy 14:00-22:30 között heti 3-4 nap vállalása, december közepéig
  • Heti minimum 20-30 óra vállalása
  • November közepétől éjszakai műszak is vállalható, 18 év felett
  • Rövid távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 1500 Ft/óra (6:00-22:30 között); br. 1650 Ft/óra (22:00-6:00 között)
  • Barátságos légkör
  • Délutáni műszakkezdés, akár iskola után 15:00 vagy 16:00-tól is vállalható

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre