Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló - Címkéző (Ebes)

HSA Kft.
Régió: Ebes, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.26.
Jelentkezési határidő: 2020.01.11.

 Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Csomagoló-Címkéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag háztartási termékek címkézése, csomagolása
  • Gyártósori gépek kiszolgálása, termékek sorjázása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Min általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkaidő vállalása
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Monotonitás tűrése
  • Jó állóképesség

Az állás betöltésénél előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk Önnek:

  • Bejelentett, jogviszonyos foglalkoztatás (kedvezmények érvényesíthetőek!)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 930 Ft/óra, + 10% folyamatos műszakpótlék, + 30% műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Munkába járás költségtérítés
  • Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk (Debrecen, Sáránd, Létavértes, Monostorpályi, Hosszúpályi, Mikepércs, Komádi)

Munkavégzés helye: Ebes

 Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 206 88 77-es telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Ebes
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre