Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csomagoló-Címkéző (Ebes)

HSA Kft.
Régió: Ebes

Hozzáadva: 2019.01.21.
Jelentkezési határidő: 2019.02.10.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Csomagoló-Címkéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag háztartási termékek címkézése, csomagolása
  • Gyártósori gépek kiszolgálása, termékek sorjázása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Min általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Monotonitás tűrése
  • Jó állóképesség

Az állás betöltésénél előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk Önnek:

  • Munkanélküli segély, egyéb ellátás, illetve főállás mellett is végezhető!
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Hosszú távú, rugalmas munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés+ éjszakai műszakpótlék
  • Heti kifizetés (Heti kifizetés ajánlatunk 2019.03.31-ig érvényes)
  • Kétműszakos munkarend, 12 órás munkaidő
  • Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk (Debrecen, Sáránd, Létavértes, Monostorpályi, Hosszúpályi, Mikepércs)

Munkavégzés helye:

  • Ebes

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 678 9786-os telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Ebes
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre