www.cvonline.hu

Csomagoló (Áruösszekészítő)

  • A hirdetés 71 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is. 3000 főt maghaladó létszámú munkavállalót foglalkoztatunk és mintegy 140 kirendeltséggel vagyunk jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

CSOMAGOLÓ
(Áruösszekészítő)

A Te feladataid:

  • Alkatrészek komissiózása meghatározott ütemterv szerint
  • Alkatrészek szállításra való előkészítése
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6.00-15.00, 13.00-22.00
  • Esetenkénti szombati munkavégzés

Amit Tőled elvárunk:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Termelés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:

  • Elérhető átlag bruttó havi jövedelem: 250.000 Ft.
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva, a budapesti kirendeltséget kiválasztva töltheted fel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló, Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.11.14.