Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

CSOMAGOLÁSI SPECIALISTA

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Elvárások:

Leendő feladataid:

  • A termékek csomagolási specifikációjának optimalizálása, és végrehajtása a csomagolás-tervezési rendszerek alapján
  • A termékcsomagolásra vonatkozó műszaki költségszámítások végrehajtása
  • A rögzített csomagolási adatlapok rendszeres értékelése
  • A csomagolási kikötések folyamatos frissítése
  • Tároló paletták fejlesztése, beszerzése, karbantartása és fenntartása

Előnyök:

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Termelő vállalati munkatapasztalattal rendelkezik a raktározás/csomagolás területén
  • Technikai folyamatok, eljárások ismerete
  • Szervezési készség
  • Idegen nyelv ismerete előny (német vagy angol)

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása