Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csőhálózati szerelő

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Budapesti telephelyű közműépítő cég 2 fő

Csőhálózati szerelőt

keres.

Főleg budapesti és annak vonzáskörzetében történő munkaterületekre, KPE, KG-PVC, GÖV, ÖV, Hobas, horganycső anyagú hálózatokon és betoncsatorna aknaelemekkel történő kivitelezési munkákra.

Ezekkel való gyakorlati tapasztalat előnyt jelent.

„B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Vidékieknek igény esetén ingyenes kulturált munkás szállást tudunk biztosítani, munkába járás finanszírozáshoz hozzájárulást tudunk adni.

Fizetés havonta egyszer, aktuális hó 10-én.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Betanított szerelő

FÖRDERBAND-GT Kft.

Vecsési telephelyű cégünk országszerte végez ja...
Pest, Budapest

Szerelő - Győr

Man at Work Kft.

Feladatok: Szerelési munkálatok, terheléspróbák...
Győr-Moson-Sopron, Győr

Elektromos szerelő

HSA Kft.

Elektromos szerelő Feladatok: Egyedi gyártóbere...
Debrecen, Hajdú-Bihar