Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csőhálózat szerelő munkatárs (HR8095789X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.01.22.
Hirdetés azonosító: 2302279
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Csőhálózat szerelő munkatárs
HR8095789X

Partnerünk:

 A jó környezeti, hidrogeológiai adottságok mellett a kiváló ivóvízminőség megőrzéséhez elengedhetetlen a magas színvonalú, műszakilag fenntartható üzemeltetés biztosítása és a környezetvédelmi-vízbázisvédelmi tevékenység továbbfejlesztése a teljes vízbeszerzési területen.

Ezt a magas színvonalat biztosítja partnercégünk egész Budapesten és környékén.

Feladatok:

  • Vízcsőhálózat üzemeltetésével, hibaelhárításával, karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása a csoportvezető iránymutatásai alapján műszakos munkarendben, szükség esetén közterületen is.

Munkavégzés helye:

Budapest

Elvárások:

  • Vízvezeték szerelő vagy csőhálózat szerelő végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • „C” kategóriás jogosítvány az Észak-Pesti kirendeltségen

Amit kínálunk:

  • Havi bruttó alapbér: 300.000 Ft.
  • Cafeteria juttatás
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Munkásszállás igénybevételi lehetőség
  • Változatos juttatási csomag
  • Folyamatosan fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Képzések
  • Vállalati sportolási és üdülési lehetőségek
  • Évi plusz 2 nap szabadság

Vidéki dolgozóknak munkásszállási lehetőség!

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat

 a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Telefonon: +36 20 384 5867– VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka > Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre