Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Csavarozó és csomagoló - Hőgyész

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Hőgyész

Hozzáadva: 2019.01.23.
Jelentkezési határidő: 2019.01.25.

Hőgyész és környéki lakosok számára 2 műszakos munkalehetőség Szekszárdon céges buszjárattal! Nem teljesítménybére rendszer és bérek kívüli juttatásokkal várunk!

Gyere, és dolgozz csavarozó vagy csomagoló munkakörben Szekszárdon! Vár egy legendás cég, ahol törhetetlen bőröndök készülnek. Több műszakos (6:00-14:00; 14:00-22:00-ig) munkarendben történik a munkavégzés, 8 órás műszakokkal, hétfőtől péntekig. Hőgyész és környékéről segítünk céges buszjárattal!

Feladat:

  • csavarozóknak: bőröndök csavarozása, szegecselés, illetve egyéb szereléssel kapcsolatos munkatevékenység

  • csomagolóknak az elkészült termékek fóliázása, majd dobozba rakodása

Mit adunk ezért cserébe?

  • Fix személyi alapbér munkakörtől függően

  • A próbaidő után sávosan növekvő bérezés (Br. 794, Br. 885, Br. 947 és 1040 Ft/óra)

  • Időarányos teljesítményprémium, bónusz

  • Műszakpótlék (42%)

  • Cafeteria

  • Utazási költségtérítés (86%-ban)

  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség

  • Kulturált munkakörülmények

A jelentkezés feltétele:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Jó szem-kéz koordináció

  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség

  • Előzetes tapasztalat a fent említett valamely munkaterületen

Bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:

06-20/323-1364 vagy

E-mail cím megjelenítése

Szekszárd, Augusz Imre utca 9-11

Ha pedig jelentkeznél, kattints a Jelentkezem gombra. Ha még nem regisztráltál, most pár perc alatt megteheted.

Helyek Hőgyész
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre