Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CSATORNA ÜZEMFENNTARTÁSI ELŐADÓ

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Csatorna üzemfenntartási előadó

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • csatornahálózat üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos napi tevékenyég,
  • műszaki ügyintézése, mérnöki felügyelete;
  • csatornavizsgálati eredmények értékelése, javaslattétel beavatkozásra, rekonstrukcióra;
  • vizsgálati és karbantartási tervek készítése;
  • csatornahálózat üzemeltetési feladatainak szervezése, szükség szerint helyszíni felügyelete;
  • műszaki ügyekben levelezés, kapcsolattartás;
  • kapcsolattartás tervezőkkel, részvétel tervbírálatokon;
  • káresemények kivizsgálása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • felsőfokú vízágazati mérnöki szakképzettség,
  • Microsoft Office programok (elsősorban Word és Excel) magabiztos felhasználói szintű használata,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • rendszerben való gondolkodás képessége,
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • 1-3 év releváns szakmai gyakorlat,
  • minőségügyi szakmérnöki végzettség,
  • minőségügyi végzettség,
  • szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen,
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • középszintű angol, vagy német nyelvismeret írásban és szóban egyaránt;
  • budapesti helyismeret,
  • lézerszkennelési technológia ismerete,
  • lefolyás szimulációs modellek ismerete.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre