Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CRM szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.28.
Jelentkezési határidő: 2019.06.25.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Agilisan működő területünkre keressük most új, talpraesett, proaktív csapattagunkat, akire széleskörű feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várnak Közép-Kelet Európa egyik vezető bankjánál.

Jelentkezz az alábbi pozícióra, ha akár Te is írhattad volna az alábbi sorokat:

Én, mint az OTP Bank leendő CRM szakértője, a következő feladatok elvégzésében leszek segítségetekre:

  • DM kampányok teljeskörű lebonyolítása;
  • Célcsoport elemzések elvégzése;
  • CRM rendszer fejlesztéseinek tesztelése;
  • CRM használati riportok-, elemzések készítése;
  • Részvétel a CRM-et érintő helpdesk tevékenységben.

A következő tulajdonságaimat kamatoztathatom:

  • Ténylegesen tudok angolul kommunikálni írásban és szóban;
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezem;
  • Proaktív vagyok, magas belső motivációval nyitok az innovatív megoldásokra;
  • Szeretek csapatban dolgozni;
  • A folyamatos változás lelkesít, kreativitásra ösztönöz;
  • Asszertív vagyok, magas érdekérvényesítő képességgel;
  • Céltudatosságomat erősíti a türelmem és kitartásom.

Ami miatt előnyben érzem magam más jelentkezőkkel szemben:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági és/vagy informatikai) végzettség;
  • Oracle adattárház környezet ismerete;
  • Pl/SQL lekérdező nyelv ismerete;
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete;
  • Korábban szerzett CRM tapasztalat.

Amit elvárok a munkámért cserébe:

  • Szeretném, ha az OTP igényeimhez igazodó szakmai fejlődést biztosítana számomra;
  • Lehetőséget teremtene karrier utam megvalósításában;
  • Rendszeres, havonta érkező biztos jövedelmet;
  • Rugalmas munkavégzés, hetente 1 nap Home-Office.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketingmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre