www.cvonline.hu

Credit and Risk Management Trainee Gyakornok

Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 1046105

Feladatok:

  • Részvétel a kockázatkezelési folyamatban, belső ügyfélkiszolgálásban, és behajtási folyamatban,
  • Vevői kapcsolattartás és kapcsolatfelvétel,
  • Rendszerszintű munkavégzés: folyamatos együttműködés a társosztályokkal,
  • A Credit Manager napi munkájának támogatása, ad hoc adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú gazdasági tanulmányok,
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás,
  • Magabiztos MS Office ismerte,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Nyitott, talpraesett, pozitív személyiség
  • Heti 20óra rugalmas munkaidőben

Juttatások:
  • Lehetőség a karrierépítésre,
  • Multinacionális környezet,
  • Gyakornoki fizetés

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON-CRED !

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület