Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CR asszisztens és elemző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.06.24.
Hirdetés azonosító: 2331382
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnercégünk az egyik legnagyobb nemzetközi energetikai vállalat Magyarországon, CR asszisztens és elemző pozícióba munkatársat keresnek.
Ha jó elemző készséggel rendelkezel, proaktív vagy és rendszer szemléletű, emellett fejlődni vágyó és lelkes vagy a munkádban, akkor jelentkezz!

Munkavégzés helye:
Budapest

Az alábbi feladataid lennének:

  • Promóciós koordináció: belistázások, kilistázások, árváltoztatások,  esetlegesen új promóciók tesztje
  • Promo Activity táblázat updatelése
  • Árjelző brief elkészítése, elkészült kreatívok leellenőrzése
  • Egyedi szerződések elkészítése
  • Szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Számlázásokkal kapcsolatos feladatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kellemes munkakörnyezet

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szervezett, rendszerezett személyiség

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed küldd el szakmai önéletrajzod.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Energetika / Villamosság > Energetikai menedzser
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre