Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Coxiella Technikus

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk a Vírusvakcina Osztály B2 inaktivált tojás laborba

COXIELLA TECHNIKUS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Munkavégzés általános vírusvakcina termelési folyamatokban, elsősorban aszeptikus munkaterületen
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása
  • Speciális munkavégzés III. biológiai veszélyszintű laboratóriumban humánpatogén mikroorganizmusokkal

Elvárások:

  • Vegyipari, élelmiszeripari, környezetvédelmi, egészségügyi technikus szakirányú legalább középfokú végezettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előny:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari / laboratóriumi)
  • Ipari termelési tapasztalat
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi asszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre