Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cost Engineer - Költségelemző mérnök

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva
Multinacionális gyártó partnerünk számára Költségelemező mérnök kollégát keresünk.
- Vásárolt alkatrészek, szerelvények és készülékek kalkulációja
- Költségcsökkentő lehetőségek feltárása
- Elemzések készítése, ezek eredményeinek prezentálása
- A beszerzési osztály támogatása az ártárgyalások során

Elvárás

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Gyártási / termeléstervezési/ ipari mérnökségi tapasztalat
- Különböző gyártási folyamatok és azok költségeinek ismerete
- SAP ismeret
- Költség- és értékelemzésben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Folyékony ANGOL nyelvtudás
- Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk

- Dinamikus, növekedésben lévő és innovatív vállalati háttér
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Aktiválás időpontja 2019.05.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Junior Cost Controller

Corinthia Hotel Budapest

Junior Cost Controller A belváros szívében talá...
Budapest, Pest

Cost Accounting Supervisor

Jabil Circuit Magyarország Kft.

Cost Accounting Supervisor Job Summary Supervis...
Borsod-Abaúj-Zemplén, Tiszaújváros

Logistics Cost Assistant

Trenkwalder Kft

verification and capturing of freight invoicesc...