www.cvonline.hu

Cost controller - INTS/9/33

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Nyíregyházi  multinacionális gyártó-termelő partnercégünk részére az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye:  Nyíregyháza

Feladatok:

  • A vállalat pénzügyi terveinek és tényadatinak összehasonlítása
  • Költségcsökkentési, hatékonysági elemzések készítése
  • Rendszeres és ad hoc beszámolók készítése
  • Időszakos tervek összeállítása
  • Eredménykimutatások, mérlegek elemzése
  • Szoros együttműködés a pénzügyi vezetővel és az ügyvezetővel
  • Vállalatirányítási rendszer használata

Elvárások:

  • minimum 3-5 év (vállalati) kontrolling tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • asszertivitás, jó kommunikációs képesség
  • rugalmasság, jó rendszerteremtő képesség

Ajánlatunk :

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Helyek Nyíregyháza
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol