Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Cost Accountant

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

A National Instruments debreceni központja Cost Accountant munkatársat keres pénzügyi csoportjába. A munkakör magába foglalja az önköltségszámítást, pénzügyi tervezésben való részvételt, készlethez és termeléshez kapcsolódó számviteli feladatok elvégzését és ezekhez tartozó elemzések, riportok elkészítését.
Ebben a dinamikus, globális csapatban nemcsak az angol nyelv aktív használatára van lehetőség, de a folyamatfejlesztésekben, projektekben való részvétel és szakmai tréningek mind lehetővé teszik a folyamatos szakmai fejlődést.

Feladatok:

  • US GAAP havi zárásokban való részvétel
  • Heti elemzések készítése varianciákat, árbevételt, készletet, hatékonyságot érintően
  • A termelési költségek csökkentésére, hatékonyság javítására irányuló javaslatok
  • A vállalatnál alkalmazott Standard költségen alapuló készletvezetés biztosítása
  • A vállalat tervezési feladataiban való részvétel
  • US GAAP, SOX és magyar számviteli törvény szerinti könyvvizsgálati anyagok előkészítése • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és Internal Auditorral, auditok támogatása
  • Adó- és Vámellenőrzések támogatása

Elvárások:

  • Pénzügyi/számviteli végzettség (főiskola/egyetem)
  • Minimum 2 éves nemzetközi cégnél szerzett, releváns tapasztalat
  • Kimagasló Excel ismeret
  • ERP rendszerismeret
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • US GAAP ismeret
  • Előny: Excel macro, SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Szakmailag felkészült, dinamikus, összetartó csapat
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre