Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Corporate aktuárius

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 71 napja lejárt

Az Aegon Magyarország cégcsoport

Senior aktuáriust

keres, aki közvetlenül a vezető aktuáriusnak jelent,és egy beosztott munkatárs segítségével ellátja a nyugdíjpénztári vezető aktuáriusi, a csoportos életbiztosítási és az életbiztosítások viszontbiztosításával kapcsolatos aktuáriusi tevékenységeket.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • Nyugdíjpénztári aktuáriusi feladatok
  • Csoportos életbiztosításokkal kapcsolatos árazási és jelentéstételi feladatok, beleértve az SII, IFRS17 és hagyományos zárási feladatokat is
  • IGP szerződések elszámolása
  • Egyéni életbiztosításokhoz kötődő viszontbiztosítási feladatok

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • Több éves aktuáriusi tapasztalat
  • Csoportos biztosításokban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • SQL lekérdezések ismerete
  • Access, Excel magasszintű ismerete

ELŐNYT jelent Számodra

  • RiskAgility FM, Prophet, vagy hasonló aktuáriusi szoftver ismerete

Egyéb ELVÁRÁSOK

  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködés a szakterületekkel.

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Kötetlen munkaidő

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésedet!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Biztosítási szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre