Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CONTROLLER

CONTROLLER

Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.05.17.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

A Cvonline.hu állásportál Partnere,

saját iparágában egyik piacvezető értékesítő vállalata

keres

CONTROLLERT

budapesti központjába

Feladatok:

  • Havi jelentések összeállítása, ellenőrzése
  • Prezentációk és döntést támogató elemzések készítése
  • Terv/tény eltérések elemzése, riportolása
  • Közreműködés az éves terv elkészítésében, valamint az éves beszámoló összeállításában
  • Hatósági bejelentések összeállítása és beküldése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség – pályakezdők ill. diploma előtt állók jelentkezését is várjuk!
  • Legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office-ismeretek
  • Jó analitikus gondolkodás
  • Proaktivitás és precíz munkavégzés
  • Csapatszellem, kreativitás, megbízhatóság, fejlődési készség

Előny:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál controlleri és számviteli vezetői pozíció eléréséhez
  • Színvonalas munkakörülmények

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre