www.cvonline.hu

Controller

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest, IX. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Biztosítói Controlling területe teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CONTROLLER

(biztosítás és lakástakarékpénztári területre)

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • lakástakarékpénztári terület eredményeinek elemzése, értékelése,
  • a biztosító solvency II-es (SII) zárási feladatok ellátása,
  • részvétel a havi és negyedéves magyar, IFRS és SII zárási feladatokban,
  • előrejelzések, tervek készítése,
  • új gazdasági események IFRS számviteli elszámolásának meghatározása,
  • új IFRS standard-ek (pl. IFRS 9, 17, 15) értelmezése, átültetése a gyakorlatba,
  • a régió és anyavállalat felé történő adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • kapcsolattartás a társterületekkel és a régió, ill. anyavállalat képviselőivel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy befektetési és/vagy pénzügy-számviteli),
  • legalább 3-4 éves tapasztalat az alábbi területeken:
    • pénzügyi területen szerzett controlleri, elemzői tapasztalat,
    • IFRS szaktudás pénzügyi területen,
    • pénzügyi termékek ismerete, szakértelme,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • erős a szóbeli és írásbeli elemző készsége,
  • képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • gyors és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • precizitás, felelősségteljesség és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2018. július 31-ig várjuk Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Biztosítási menedzser, Biztosítási szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre