www.cvonline.hu

Controller

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.29.
Jelentkezési határidő: 2017.12.29.
Hirdetés azonosító: 1193773
lejárt

Controller
Ügyfelünk, aki a világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket fejlesztő és gyártó cége szenior kontrollert keres pénzügyi csapatába Sopronkövesden.

Feladatok:
  • Aktív részvétel egy erős kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Az érintett területek eredményeinek értelmezése, bemutatása a vezetés számára, az összhang és a pontosság biztosítása a vállalati standardok és rendszerek figyelembevételével
  • Megbízható és pontos riportolás biztosítása, folyamatos hatékony együttműködés és kommunikáció fenntartása a társosztályokkal
  • Negyedéves tervezésben való aktív közreműködés
  • A havi zárási folyamat lebonyolítása, terv és tény adatok elemzése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás

Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
  • Kontrolling területen szerzett min. 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office, kitűnő Excel ismeret
  • Erős elemző készség és összefüggésekben való gondolkodás képessége
  • Strukturált, teherbíró, proaktív személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Folyamatorientált gondolkodásmód, precizitás, határidők betartása

Előny:
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari vagy multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség, US GAAP ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör, folyamatos szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet