Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Compliance (megfelelőségi) munkatárs

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 67 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

- Jogi és Megfelelőségi Igazgatósága -

Compliance (megfelelőségi) munkatársat

keres.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1.

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • Közreműködsz a biztosító compliance kockázatainak megállapításában és kezelésében az üzleti területekkel folytatott interjúk, célzott vizsgálatok és elemzések alapján
  • Összeállítod a compliance kockázatokról szóló jelentéseket a menedzsment, valamint a tulajdonos felé
  • Monitorozod a compliance kockázatok kezelésére tett intézkedések végrehajtását
  • Közreműködsz a csalás, összeférhetetlenség és megvesztegetés elleni további kontrollok kialakításában és működtetésében
  • Közreműködsz a Magatartási Kódex megsértése esetén lefolytatandó vizsgálat lebonyolításában
  • Ellátod a megfelelőségi vezető által hozzád delegált eseti feladatokat

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • Jogi végzettség
  • Legalább 5 éves biztosítás szektorban szerzett biztosításszakmai jogi vagy compliance tapasztalat
  • A biztosítási termékekre, folyamatokra, a biztosítási tevékenységre vonatkozó polgári jogi és közjogi szabályok és felügyeleti elvárások kiváló ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban, írásban)

ELŐNYT jelent Számodra:

  • Biztosítói compliance területen szerzett tapasztalat
  • Csalásmegelőzés és csalásfelderítés területén szerzett tapasztalat

Egyéb ELVÁRÁSOK:

  • A releváns jogi elvárásokat átfogóan és részleteiben is ismerő munkatársat keresünk, aki képes a jogi és felügyeleti elvárásoknak való meg nem felelést felismerni, kezelni és dokumentált módon monitorozni
  • Érted az üzleti érdekeket és az üzleti nyelvet, ezáltal képes vagy hatékony segítséget nyújtani az üzleti területnek a compliance kockázatok kezelésében
  • Képes vagy önállóan dolgozni, a feladatok elvégzésére vonatkozó határidőket minden esetben betartani
  • Motivált, lelkes, pozitív személyiség vagy

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Kötetlen munkarend
  • Multinacionális vállalati háttér és infrastruktúra
  • Széleskörű ismeretek és tapasztalatok megszerzése, folyamatos tanulás lehetősége
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre