www.cvonline.hu

"Compliance" koordinátor (Vámjogi ismeretekkel)

  • Company_icon Ceva Logistics Hungary Kft.
  • Location_icon Vecsés, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A CEVA-nál kiválónak lenni a cégkultúránk része.

Értékeljük munkatársaink profizmusát és támogatjuk őket céljaik elérésében.

Több mint 41 000 munkavállalónk van szerte a világon. Büszkék vagyunk kollégáink elkötelezettségére és lelkesedésére, ők az ellátási lánc szakmai kiválóságai, vezetői, szakterületük szakértői, legyen az logisztika, értékesítés, pénzügy, beszerzés, emberi erőforrás vagy informatika. Keményen dolgozunk, megoldásokban, nem problémákban gondolkodunk, és örömmel tölt el mindannyiunkat, hogy együttműködve, ügyfeleinknek megoldásokat szállítva elérhetük kitűzött céljainkat.

Ha ezek az értékek számodra is fontosak, csatlakozz vecsési csapatunkhoz

"Compliance" koordinátor
Vámjogi ismeretekkel

pozícióba

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak rád:

  • Engedélyezéssel, képviselettel kapcsolatos feladatok ellátása, ügyek intézése
  • AEO tanúsítványnak való megfelelés biztosítása
  • Vámügyi, engedélyezési folyamatok kidolgozása, kommunikációja, betartatása
  • Kommunikáció a partnerekkel, logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal
  • Az érvényes törvények, rendeletek, szabályok, utasítások szerinti munkavégzés

A pozíció sikeres betöltéséhez az lábbiakkal kell rendelkezned:

  • Vámügyintéző végzettség
  • Vámügyintéző pozícióban szerzett néhány éves szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Amit biztosítunk: A piaci átlag felső határán húzódó bért. Biztosítjuk számodra a szakmai előmeneteli képzéseket, hogy fejlődhess, és ebből mi is profitáljunk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Ha olyan feladatkört keresel, ahol lehetőséged van tanulni, szélesíteni a látóköröd, jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye: Vecsés

Helyek Vecsés
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző, Vám menedzser, Vámügyintéző
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre