Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Competition Manager / Sportversenyszervező

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Az Ön új cége

Budapesti nemzetközi háttérrel rendelkező sportinnovációval foglalkozó partnerünk.

Az Ön új pozíciója

A Competition manager aktívan hozzájárul a vezetőség munkájához. Sportszakmai szempontból felügyeli az eseményeket, kapcsolódó szabályzatokat, rendszereket és feladatköröket. Az ideális jelölt a területhez kapcsolódó ismeretekkel, kapcsolati hálóval és sportmenedzsment területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Az Ön új feladatai

  • Az éves versenynaptár, versenyszabályzatok és a kapcsolódó irányelvek kidolgozása és nyomonkövetése, a világranglista körüli teendők ellátása;
  • A versenyek működési mechanizmusával kapcsolatos feladatok ellátása, a nemzeti szövetségekkel és eseményszervezőkkel való együttműködés és kapcsolattartás;
  • A versenytevékenységekkel kapcsolatos programok fejlesztésének és irányításának felügyelete, valamint a megjelenés koordinálása és megvalósítása;
  • A játékosok útmutatójának kialakítása a versenyek idejére;
  • A játékosok a verseny előtti és közbeni koordinációja és felügyelete;
  • Az akkreditáció és az éremátadó ceremónia megszervezése;
  • A versenyekhez és edzésekhez tartozó menetrendek és berendezések megtervezése;
  • Aktív részvétel a technikai személyzet toborzásában, kiképzésében és felügyeletében; (Bírók vezetője, főbírók, egészségügyi dolgozók);
  • Pontozási rendszer kialakítása és irányítása (eredménykijelzés);
  • Sorsolási rendszer megtervezése és lebonyolítása;
  • A sportigazgató által kijelölt feladatok végrehajtása és reporting tevékenység ellátása.

Mire van szüksége a sikerhez

  • Minimum 3-5 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • Ismeri a nemzetközi sportszektort, a rendezvények és versenyek működését;
  • Labdajátékokban és/vagy versenysportban szerzett tapasztalattal rendelkezik;
  • Tapasztalattal rendelkezik változáskezelési projektek vezetésében, beleértve a költség- és kockázatkezelést;
  • Projektmenedzsmentben és felügyeletben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • Elkötelezett és szenvedélyes sportrajongó;
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezik, további nyelv(ek) ismerete előnyt jelent.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat a magyar sportszektor folyamatosan bővülő, stabil és meghatározó szereplője. A vállalat a kiemelkedő bér mellett, izgalmas hazai és nemzetközi szakmai kihívásokat kínál.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre