Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.13.
Hirdetés azonosító: 2297568

Veszprém megyei, neves termelő vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Beszállítók auditálása, fejlesztése
  • A beszállítók technológiai tevékenységének, megfelelőségének termelő területen történő értékelése
  • Kritikus helyzetben azonnali döntések meghozatala, a beszállító termelésének technológia szempontból történő vezetése
  • Reklamációk kezelése, nyomonkövetése
  • Elemzések, 8D riportok szakmai véleményezése (elfogadása, visszautasítása, alternatívák vázolása)
  • A beszállítói akciótervek megvalósulásának szakmai felügyelete (minőségügy és költség oldalról)
  • Új termék bevezetési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai termékek, SMT gyártásában szerzett minimum 2-3 éves termelési tapasztalat
  • Minőségbiztosítási szabványok (TS/IATF/VDA) és eszközök ismerete (FMEA, CP, 8D, SPC, 5 WHY, FTA)
  • Auditori tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhető személyiség, felelősségvállaló, kiáll a döntései mellett

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Veszprém
Iratkozzon fel állásértesítőre