Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CO hegesztő - Marcali

Régió: Marcali, Somogy
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.10.14.
Hirdetés azonosító: 1405269
lejárt

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk

CO hegesztő

munkatársakat.

Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Fejlődés, tanulási lehetőség

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok:

  • Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján
  • A vonatkozó szabványok pontos betartása, rendszeres hegesztési tesztek végzése
  • Hegesztő sablonok rendeltetésszerű használata
  • Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
  • A munka és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása
  • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú hegesztői végzettség + tűzvédelmi szakvizsga
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/510-4220 vagy küldje önéletrajzát és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Hegesztő, lángvágó
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre