Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC szikraforgácsoló gépbeállító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.

Budapesti telephelyű, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC szikraforgácsoló gépbeállító munkatársat a XV.kerületbe.

Pozíció leírása / Job description

CNC tömb - és huzalos szikraforgácsoló gépek kezelése, programozása
Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken
Műszaki rajzok értelmezése
Szerszámok cseréje
Átállások, beállítások végrehajtása befogókészülékek cseréje
Alkatrészek kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal történő mérése
Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások / Requirements

CNC gépkezelői / programozói végzettség
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Előnyt jelent:
Heidenhein, AEG, Fanuc, Mithubishi, Elotherm vezérlések ismerete
Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk / Offer

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Kiemelkedő, teljesítményt elismerő juttatásai csomag (Cafeteria, Biztosítás, Bónusz)
Munkavállalói kedvezmények
Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Anyagmozgató

Autóelektronikai részegységek és mikroelektroni...
Budapest

Felszolgáló, Segédfelszolgáló

Buno Vendéglátóipari Kft.

Budapest szívében NOBU Budapest Étterem keres...
Budapest, Pest

ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (13-8962)

HumanField Kft.

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk ré...
Pest, Budapest