www.cvonline.hu

CNC-Programozó

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

CNC-PROGRAMOZÓ MUNKAKÖR

Feladatok:

  • a gyártási folyamat állandó fejlesztése, új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása
  • a területhez tartozó folyamat felügyelete, naprakészségéért történő felelőssége
  • aktív részvétel a termékfejlesztésben gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból
  • új termékre történő programkészítés, szerszámozás és első darab gyártása
  • gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
  • gyártástechnológiák kidolgozása, bevezetése és dokumentálása
  • részvétel a tanúsító, illetve a vevői és beszállítói auditok előkészítésében és lebonyolításában
  • célfeladatok elvégzése új projektek keretén belül
  • üzemi anyagáramlás, gépkapacitások és ciklusidők optimalizálása
  • gyártástechnológiai folyamatok fejlesztése, valamint folyamatos költségcsökkentés, optimalizálás

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (minimum középfokú gépészmérnök, gyártástechnológus)
  • angol és/vagy német nyelvismeret
  • CNC-esztergagépeken és CNC-megmunkálóközpontokon gyártásban szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • kommunikációs készség
  • innovatív készség
  • problémamegoldó készség
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás
  • műszaki rajz ismeret
  • CAD – CAM ismeret
  • programozási ismeretek
  • határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • bejárás, szükség esetén albérlet támogatás
  • cafetéria

Előnyök:

  • autóipari beszállító cégnél automatizált gyártóeszközök fejlesztésében, vagy irányításában szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz

 Az alábbi e-mail címen keresztül.

Bővebb információ a Link megjelenítése weboldalon.

Helyek Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol