Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC Programozó

  • Instalent
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 50 napja lejárt

CNC Programozókat / Gépészmérnököket

keresünk Budapestre.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • CNC szikraforgácsoló gépek technológiájának kidolgozás és felügyelete a műhelyben
  • Rajzok és 3D modellek alapján CNC programok elkészítésé a gyártásnak
  • Új fejlesztésű termékek gyártástechnológiájának kidolgozása és kvalifikálása sorozatgyártásra
  • Technológiafejlesztés és tesztelés
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • CAD-CAM rendszerek alkalmazása
  • A forgácsoláshoz szükséges befogókészülékek tervezésében való részvétel
  • Szikraforgácsoláshoz szükséges grafit elektródák tervezése
  • Gyártás során felmerülő minőségi problémák elhárításában való aktív részvétel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (BsC; MsC)
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • CNC programozói/technológus végzettség
  • Forgácsolási területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • CAD-CAM programok ismerete: CREO2, NX

Amt kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos képzési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati kultúra

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre