www.cvonline.hu

CNC programozó - Németország

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Társalgási szintű nyelvtudással minimum 1 év szakmai tapasztalattal Passau városába keresünk

CNC programozókat

hosszú távra!

Regensburgi székhelyű német cég megbízásában keresünk CNC programozókat a következő elvárásokkal:

  • B1, azaz társalgási szintű német nyelvtudás
  • minimálisan 1 év szakmában szerzett tapasztalat, bármely programozási nyelvben
  • előny de NEM feltétel CATIA software ismeret
  • saját gépjármű
  • felső korhatár 55 év

Amit kínálunk:

  • ingyenes kétágyas szállás (közös fürdő és konyha használat), műhelytől 15-20 km távolságra
  • nettó 12 EUR/óra bérezés: 35-40 órás munkahét
  • hétvégi munkavégzés lehetséges és opcionális, plusz juttatás fejében

Kiutazást egyénileg kell megoldani.

Indulótőke szükséges, mely a fizetésig felmerülő költségeket és a kiutazást fedezi.

Helyek Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Németország (Passau, Németország)
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 2100
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.01.12.
Egyéb hasonló állások Önnek
CNC programozó

Trenkwalder Kft

Egyedi célgépek és gyártósorok tervezésével és ...
Nógrád, Magyarország

CNC technológus-programozó

Randstad Hungary Kft.

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra v...
Budapest

CNC lángvágó programozó - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya