www.cvonline.hu

CNC programozó - Németország

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Társalgási szintű nyelvtudással minimum 1 év szakmai tapasztalattal Passau városába keresünk

CNC programozókat

hosszú távra!

Regensburgi székhelyű német cég megbízásában keresünk CNC programozókat a következő elvárásokkal:

  • B1, azaz társalgási szintű német nyelvtudás
  • minimálisan 1 év szakmában szerzett tapasztalat, bármely programozási nyelvben
  • előny de NEM feltétel CATIA software ismeret
  • saját gépjármű
  • felső korhatár 55 év

Amit kínálunk:

  • ingyenes kétágyas szállás (közös fürdő és konyha használat), műhelytől 15-20 km távolságra
  • nettó 12 EUR/óra bérezés: 35-40 órás munkahét
  • hétvégi munkavégzés lehetséges és opcionális, plusz juttatás fejében

Kiutazást egyénileg kell megoldani.

Indulótőke szükséges, mely a fizetésig felmerülő költségeket és a kiutazást fedezi.

Helyek Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Németország (Passau, Németország)
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós, Egyéb szakmunkás állás, Gépszerelő
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 2100
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.03.27.
Egyéb hasonló állások Önnek
CNC esztergályos / marós (Németország)

Persona Service AG&Co Landshut

A persona service AG. 1967 óta van jelen a néme...
Németország, Külföld

CNC lángvágó programozó - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

PLC programozó

STEFANI HUNGÁRIA

A németországi központú Stefani Hungaria Gépgyá...
Győr-Moson-Sopron, Győr