CNC-programozó ( cnc marós vagy esztergályos ) - Németország, Raum Nürnberg

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, Raum Nürnberg

Munkakezdés ideje: azonnal

Több partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

CNC programozókat (marósokat vagy esztergályosokat)

Az Ön feladata:

– Önálló programozás elsősorban Heidehain vagy Fanuc vezérlésű gépen, de partnerenként eltérő

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– munkatapasztalat (szakirányban)

– saját autó bejáráshoz

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– hosszútávú munkalehetőség

– fizetés: kb. nettó 2150 euró / hó

– szállás a munkaadó által biztosított (350-500 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
CNC esztergályos és CNC marós

MST Engineering Kft.

Vállalatunk közel 25 éve működik sikeres gyártó...
Debrecen, Hajdú-Bihar

CNC esztergályos - Németország

Man at Work Kft.

Feladatok: CNC esztergagép beállítása, üzemelte...
Külföld

CNC esztergályos

Trenkwalder Kft

CNC gépek kezelése CNC programokhoz tartozó alk...
Debrecen