Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC operátor

  • APEX Kft.
  • Veresegyház, Pest, Budapest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

APEX KFT.

(Szikraforgácsolás, marás, esztergálás)

Munkatársat keresünk, Veresegyházra

Főbb feladatok:

  • Felkészíti a munkadarabot megmunkálásra a gépben,
  • Legyártja a munkadarabot az előírásoknak megfelelően,
  • Minőségügyileg ellenőrzi az elvégzett munkát mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, valamint ezek eredményeit rögzíti,
  • Elvégzi a gépkezelői napi gépállapot ellenőrzést,
  • Függődaru és villástargonca kezelése,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai fejlődés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás költségtérítés

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány
  • Előnynek számít CNC fémmegmunkálási tapasztalat (CNC vezérlési ismeretek)

Munkavégzés helye: Veresegyház (Pest megye)

Az APEX Kft. közel három évtizede működő stabil, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területén végzünk.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Továbbá telefonon a következő számokon: 0630/9490962 vagy 06/1 252-8010

Helyek Veresegyház
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre