Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC megmunkáló (élhajlító) (Szolnok)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 20 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

CNC MEGMUNKÁLÓ (ÉLHAJLÍTÓ)

munkatársat keresünk

Ha szeretne egy családias hangulatú csapat tagja lenni, úgy várjuk mielőbbi jelentkezését! Nálunk hosszú távon tervezhet!

Feladatok

  • szerszámgépek működtetése, felügyelete
  • a megmunkáláshoz szükséges programok betáplálása, kontrollálása és tesztelése
  • programok készítése
  • gépek napi karbantartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (CNC gépkezelő)
  • két műszak vállalása

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139
Császi Fruzsina: +36 305814352

2019. január 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre