Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC marós

CNC marós

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.03.
Jelentkezési határidő: 2019.06.05.

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége.

Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Szerszámüzemünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerszámüzem - CNC marós

Feladatok, munkák:

  • Heidenhain 530 és 630 vezérlésű CNC maró gépek kezelése,
  • a megmunkálandó alkatrészek rajz szerinti elkészítése,
  • a megmunkált alkatrészek méretének ellenőrzése,
  • rajztól való eltérések azonnali jelzése az üzemvezetés felé,
  • gépek alapvető napi karbantartása,
  • folyamatos közreműködés a szerszámkészítőkkel és a CAM programozókkal.

Amit keresünk a jelöltnél:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (CNC gépkezelő),
  • műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • igényesség,
  • precizitás, pontosság,
  • önállóság,
  • megbízható, lelkiismeretes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • többműszakos munkarend DÉLELŐTT-DÉLUTÁN heti váltásban (hétfőtől péntekig 6:00-14:20 és 13:40-22:00),
  • versenyképes juttatás.

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre