Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC marós

CNC marós

Human Centrum Kft.
Régió: Tata

Hozzáadva: 2019.05.17.
Jelentkezési határidő: 2019.05.22.

CNC marós

Partnercégünk nemzetközileg elismert szerszámgyártó vállalat, melynek tatai telephelyén egyedi gyártású szerszámok teljes körű elkészítése zajlik a tervezéstől a gyártásig.

Feladatok:

  • CNC marógépek programozása, kiszolgálása
  • rajz/mintadarab alapján a munkadarabok előállítása és megmunkálása
  • a cég profiljába tartozó magas minőségű alkatrészek szakszerű előállítása
  • műszaki rajzok olvasása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (szakmunkás, szakiskolai vagy OKJ)
  • egyedi gyártásban való jártasság
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 07:00-15:00

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítménybónusz
  • utazási költségtérítés vagy lakhatási támogatás
  • hosszútávú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Fanuc vezérlővel szerzett tapasztalat
  • NX programban való jártasság

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra vagy küldje el önéletrajzát nekünk a E-mail cím megjelenítése címre!
Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Tata
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre