Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC marógép kezelő (Budapest XV. kerület)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, XV. kerület
  • A hirdetés 60 napja lejárt

CNC marógép kezelőket

keresünk Budapestre

Munkavégzés helye: Budapest XV. Kerület

Feladatok:

  • 3-5 tengelyes CNC marógépek beállítása / kezelése
  • Műszaki rajzok értelmezése / Vezérlés beállítása
  • Szerszámcsere
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
  • Alkatrészek ellenőrzése kézi és sablon mérőeszközzel

Elvárások:

  • CNC forgácsoló végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján
  • 3 műszakos műszakrend vállalása

Előnyök:

  • Heidenhein, Siemens, Fanuc, vezérlések ismerete
  • Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés szakmai tapasztalattól függően
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre