Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
CNC Lézervágó gépkezelő
Trenkwalder Kft
Régió: Debrecen
Hozzáadva: 2019.02.22.
Jelentkezési határidő: 2019.04.08.
Hirdetés azonosító: 2307437

Multinacionális debreceni partnercégünk számára keresünk CNC Lézervágó gépkezelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:
  • CNC lézervágó gép biztonságos működtetése
  • Alapanyagok (fémlemezek) előkészítése
  • Vágási műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Géphibák kezelése, alap karbantartási feladatok elvégzése
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás
  • Szakirányú, középfokú végzettség
  • 1-3 év fémipari vagy termelő cégnél, lézervágásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség, műszer- és anyagismeret
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hajlandóság külföldi betanulásra az első pár hónapban
Előny: (de nem feltétel)
  • Német és/vagy Angol nyelvtudás
  • CNC lézervágó gép programozásban szerzett tapasztalat
  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás és munkavégzés lehetősége
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre