Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Cnc karbantartó

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, XV. kerület
  • A hirdetés 20 napja lejárt

CNC karbantartókat

keresünk Budapestre

 (Villamossági gépkarbantartó)

Munkavégzés helye: Budapest XV. Kerület

Feladatok:

  • CNC megmunkáló gépek karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok)
  • Javítási, felújítási feladatok elvégzése
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

  • Gépipari / Villamosipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Siemens; Fanuc; Heidenhein, Unipro és AEG vezérlések karbantartási ismerete
  • Több műszakos műszakrend vállalása

Előnyök:

  • SAP karbantartási modul ismerete előnyt jelent
  • Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre