Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő/köszörűs

Régió: Marcali
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2019.02.14.
Hirdetés azonosító: 2302049
lejárt

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok:

  • a vevői igényeknek megfelelő, minőségi termék előállítása, a rendelkezésre álló tervekés dokumentáció szerint
  • több típusú CNC gépen a szükséges beállítások, korrekciók elvégzése, anyagkezelés,tárolás
  • a CNC gép tisztítása és kisebb karbantartások elvégzése
  • az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint
  • kiadott rajzi dokumentációk megőrzése, pontos követése

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • bér: nettó 190.000-310.000 Ft / hó
  • +30-100%-os műszakpótlékok
  • próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

Elvárások:

  • gépi forgácsoló / CNC végzettség
  • rajzolvasási készség
  • több műszak vállalása
  • önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt a 06 70 452 9058 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Helyek Marcali
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre