Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • Giga 2003 Kft
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 8 napja lejárt

CNC Gépkezelő

munkatársat keresünk

a GIGA 2003 Kft.-hez!

Fő feladatok:

  • A CNC megmunkáló gép kezelése, alkatrészek, munkadarabok legyártása
  • A legyártott darabok ellenőrzése
  • A termékek gyártásközi ellenőrzése és dokumentációja

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Teljes munkaidős munkavégzés

A fényképes önéletrajzokat várjuk!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre