Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • Kelly Services
  • Budapest
  • A hirdetés 20 napja lejárt
CNC Gépkezelőket keresünk Budapestre

Feladatok:
  • Vázalkatrészek és gépépítő elemek gyártása rajz szerint
  • Egyetemes szerszámmaró gép kezelése (FN20, Strigon, TOS MN80)
  • Az elkészült alkatrészek minőségének ellenőrzése
  • Bejövő áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Mérőeszközök karbantartása, kezelése, nyilvántartása

Elvárások:
  • Gépi forgácsoló (marós és, vagy esztergályos) képesítés
  • 1 - 2 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Mérőeszközök-ismerete
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
  • Munkába állás: azonnal
  • Egyedi gyártás, változatos munkarend
  • Modern gépek, tiszta munkakörnyezet
  • Zárható szekrény, munkaruha és vadiúj szerszámok már az első munkanaptól
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások: BKV bérlet, cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 11.kerület

Küldje el jelentkezését vagy keresse munkatársainkat az alábbi elérhetőség egyikén:

Csicsvák Ágnes
Tel: +36 30 581-90-72

Római Nikolett
Tel: +36 30 331 6417
Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.04.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre