Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.
Régió: Nyírbátor

Hozzáadva: 2019.02.28.
Jelentkezési határidő: 2019.03.02.

Nagy múlttal rendelkező, gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú partnercégünk új munkatársakat keres CNC gépkezelő pozíció betöltésére. Legyen Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egyik legmeghatározóbb  gépgyártó vállalkozásának tagja, hogy szakmai tudását egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi viszonylatban is helyt álló környezetben kamatoztathassa!

Feladatok:

  • minőségi alkatrészek legyártása
  • a gép, a megmunkálandó- és a megmunkált elemek ellenőrzése
  • rajz/mintadarab alapján a munkadarabok előállítása és megmunkálása
  • a cég profiljába tartozó magas minőségű alkatrészek szakszerű előállítása
  • műszaki rajzok önálló olvasása
  • CNC gépek előkészítése és kezelése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (szakmunkás, szakiskolai vagy OKJ)
  • műszaki rajzok olvasásának ismerete
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 06:00-14:10

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítménybónusz
  • cafeteria
  • utazási költségtérítés (tömegközlekedés vagy saját autó esetében is)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • családi rendezvények

Előnyt jelent:

  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • CNC programozási végzettség

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra vagy küldje el önéletrajzát nekünk a E-mail cím megjelenítése címre!
Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Nyírbátor
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre