Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

Trenkwalder Kft
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.04.22.
Jelentkezési határidő: 2019.03.02.

A Krones Hungary Kft. zöldmezős beruházásként újonnan épülő debreceni telephelyére keresünk CNC Gépkezelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

  • A CNC gépek biztonságos müködtetése, kezelése
  • Gyártási műveletek végrehajtása a gyártási program szerint
  • Minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Együttműködés a társosztályokkal

  • Szakirányú középfokú végzettség (lakatos végzettség előny)
  • CNC gépbeállításban, szerszámozásban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3-5 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Külföldi kiküldetés vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
Előny: Német és/vagy Angol nyelvtudás ismerete

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Külföldi betanulás, munkavégzés lehetősége
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Oktatások, képzések

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre