Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • Company_icon Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

 Több mint 25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Prioritás: Élhajlító gépkezelő

Feladatok:

  • A gyártó üzem tevékenységi körébe tartozó termékek megvalósítása, a termelési programban meghatározott mennyiségben és a technológiai, minőségügyi előírások szerinti minőségben
  • Az elkészült termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartatása
  • A szükséges bizonylatok kitöltése, teljesítések jelentése a felettes vezetőnek
  • A felmerülő akadályok (berendezés meghibásodása, anyaghiány, stb.) jelentése a felettes vezető felé
  • A munkavégzés során keletkezett selejt elkülönítése, megvizsgálása, javaslattétel a további hasznosítás (pótfeldolgozás) céljára

Amit kínálunk:

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • CNC gépkezelői szakképzetséggel rendelkezik és/vagy 5 év szakmai tapasztalattal
  • CNC élhajlító, vagy CNC lézervágó gép, vagy CNC stancoló illetve vízzel vágó gépkezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik, fémipari - lemezmegmunkálás területen
  • Műszaki rajz gyakorlati szintű ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség
  • Orvosi alkalmasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre