www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • Company_icon Alu-Style Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Alumínium bútorelemeket és bútorokat gyártó székesfehérvári Alu-Style Kft.

CNC GÉPKEZELŐ

munkatársat keres.

Ha Te olyan, lehetőleg székesfehérvári, esetleg Székesfehérvár környéki, munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező CNC gépkezelő vagy, aki szívesen dolgozna minőségi alumínium bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozásunknál, akkor várunk csapatunkba.

Amit kínálunk

  • Állandó, egyműszakos munkarend
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Jó hangulatú csapat

Feladatok:

  • A termelési programban meghatározott gyártmányok legyártása
  • Az első darabok műszaki rajznak megfelelő mérettani, esztétikai ellenőrzése
  • Alkatrész programok ellenőrzése, szükség esetén módosítása, kisebb új programok készítése
  • A berendezések műszaki állapotának ellenőrzése, meghibásodások, szükséges javítások előjelzése

Elvárások

  • CNC gépkezelői szakvizsga, vagy minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz ismerete
  • CNC marógép programozása rajz alapján
  • Mérőeszközök (szögmérő, tolómérők stb.) kezelése
  • Számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre