Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 52 napja lejárt

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

A Vision Care Business Group területén belül működő szerszámüzemi csapatunk erősítése érdekében

munkatársat keresünk mátészalkai telephelyünkre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • CNC gépek önálló programozása, működtetése, kezelése, felügyelete
  • Rajzok egyéni olvasása
  • Alkatrészek gyártása a megfelelő technológia önálló kiválasztásával
  • Szükség szerint gépbeállítás
  • Hibák felismerése és megoldása
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Konstruktív együttműködés az üzemben található egyéb forgácsoló szakmákkal.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • CNC vezérlési szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat az esztergályos feladatok ellátásához szükséges eszközök használatában.
  • Rajzolvasási készség
  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Együttgondolkodási készség, hatékony csapatmunkára való képesség.

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős, többműszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások széles köre Cafeteriában (a klasszikus juttatásokon kívül pl. készpénzjuttatás, lakáshitel támogatás, óvodai-, bölcsődei ellátás támogatása)
  • Ingyenes egészségmegőrző centrum a telephelyen
  • Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
  • Részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatában
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online vagy küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar nyelven:

Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre