www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • Company_icon Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Dinamikusan fejlődő csapatunkba
keresünk
CNC gépkezelő munkatársat.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk törekszik a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Dinamikusan növekvő csapatunk tagjai rendszeres képzéseken vesznek részt, hogy szakmai rálátásuk a lehető legteljesebb legyen. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok
  • A gyártási folyamatok gépi, feldolgozási  és/vagy szerelési műveleteinek végrehajtása
  • A gyártási gépek és berendezések széleskörű kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges dokumentációk elvégzése
  • CNC gép-funkciók kezelése
  • Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
Elvárások
  • CNC gépkezelő szakképesítés és tapasztalat
  • Minimum 1 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség/precizitás
  • Rajzok, munkautasítások olvasása és értelmezése
  • Egyszerű gépek és kézi mérőműszerek használatának képessége
Amit kínálunk:
  • Könnyű fizikai munka
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Dinamikus, nemzetközi környezet
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes, több elemből álló javadalmazási csomag
    • Cafeteria
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Bónusz-rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát a megadott email címre.
Oerlikon Eldim (HU) Kft.

Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Link megjelenítése
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.30.