Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő - Miskolc

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva
  • Miskolci partnerünkhöz keresünk Ipari méretű szerszámok gyártására CNC Gépkezelő munkatársat.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalti környezet
  • High-tech környezet
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • jó hangulatú, proaktív csapat

Feladatok:

  • szikraforgácsoló gépek (CNC) kezelése és programozása
  • dokumentáció naprakész vezetése
  • felettes vezető utasításainak maradéktalan betartása
  • legyártott termékek ellenőrzése és kalibrálása
  • esetleges eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása
  • rábízott gépek állapotának megóvása, folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • releváns szakirányú végzettség (CNC gépkezelő), 3-5 éves gyakorlat
  • több műszakos munkarend vállalása
  • huzalszikra, tömbszikra megmunkálási ismeretek
  • műszaki rajz ismeret
  • pontosság, precizitás

Előny:

  • Szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • CAD ismeret
  • MS Office ismeretek
  • Nagyméretű alkatrészek (10+ tonna) gyártásában szerzett tapasztalat
  • OPS Ingersoll, Sodick gépek kezelésében szerzett gyakorlat

Amennyiben érdekel az állás, kattints a Jelentkezés gombra vagy érdeklődj az alábbi telefonszámon: 06 20 391 9559

Amennyiben naprakészen szeretnéd látni aktuális állásainkat, csatlakozz Facebook csoportunkhoz: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre