Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő - INTS/9/207

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyírtelek

Hozzáadva: 2019.02.25.
Jelentkezési határidő: 2019.02.24.

Nyírtelki partnercégünk számára munkatársat keresünk

CNC gépkezelő

pozícióba

Ref.: INTS/9/207

Feladatok:

  • Az alkatrészek gyártása a megadott utasítások alapján
  • Az előírt minőségi követelményeknek való megfelelés
  • Az adott alkatrész NC, CNC megmunkáló programjának elkészítése

Elvárások:

  • Műszaki rajzok ismerete, jó rajzolvasási készség
  • CNC gépkezelő végzettség.

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan szerződés, 2 műszakos munkarend
  • Havi prémium.
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyírtelek
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre