Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

CNC gépkezelő (Debrecen)

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.14.
Jelentkezési határidő: 2019.06.16.

CNC gépkezelő

Feladatok:

  • CNC gépek kezelése, beállítása, gyártási műveletek végrehajtása
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Alapvető karbantartási feladatok elvégzése
  • Minőségügyi mérések elvégzése, dokumentálása
  • Társosztályoknak való aktív együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú ipari végzettség
  • CNC gépbeállításban, szerszámozásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Precíz, felelősségteljes, igényes munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Német és/vagy Angol nyelvtudás előny, de nem elvárás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre